KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073137
nr 1307 3137
Oidentifierad konstnär. Signerad. Komposition, daterad. Olja på duk, 55x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 februari 2020
kl 19:06:41
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr